Euro Global Travel Service
Biuro Podróży Euro Global Travel Service Radom
Biuro Podróży Euro Global Travel Service, ul. Sienkiewicza 14, 26-600 Radom 
tel. (+48) 48 362-57-34, fax (+48) 48 360-12-20, mobile: +48 691-666-285  biuro@egts.pl 
  Lato zima
  Sami o sobie Dokumenty incoming English version Dla Agenta
Wyjazdy grupowe Obóz letni Wycieczki szkolne Zielone szkoły Przewozy autokarowe Incoming Kontakt
Stara Lubovna
Zamek
Stara Lubovna
Baszty Rybackie <br> Budapeszt
Baszty Rybackie
Budapeszt
Szentendre
Parlament z marcepana (60 kg)
Muzeum Marcepana
Szentendre
Budapeszt
Panorama Dunaju,
widoczny Parlament
Budapeszt
Eger
Widok z zamku
Eger
Radom - Skarby z listy UNESCO: Europa Środkowa - Radom

Program:

1 dzień - wyjazd w godzinach rannych; zwiedzanie zamku Lubomirskich w Starej Lubovni, twierdzy z XIV w., przez wieki uważanej za największą i najtrudniejsza do zdobycia na terenie Polski i Słowacji, kiedyś na granicy z Węgrami. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień - po śniadaniu Jaskinia Domica z z systemu jaskiń Baradla-Domica /Węgry-Słowacja/, z wyprawą po rzece płynącej pod ziemią. Jedna z najciekawszych atrakcji przyrodniczych Europy Środkowej. Przejazd do Egeru - zwiedzanie miasta. Obiadokolacja, nocleg w Budapeszcie.

3 dzień - po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Budapesztu - zamek budański, pełna średniowiecznych zabytków dzielnica zamkowa, ponad 700 letni kościół Macieja, Baszty Rybackie, Góra Gellerta, ponad 100 letni, największy na kontynencie, budynek Parlamentu, bazylika św. Stefana, most łańcuchowy ze słynnymi lwami, ulica Andrássyego - najstarsze metro w Europie ze stacjami o zachowanym charakterze sprzed 130 lat, budynek opery, Plac Bohaterów - najpiękniejszy plac stolicy Węgier, ulica Vaci, wieczorna panorama miasta, obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień - po śniadaniu, wyjazd do Szentendre, miasteczka artystów i turystów z jedynym na świecie muzeum marcepana, przejazd  do Bańskiej Bystrzycy -  staromiejski rynek z gotyckimi, renesansowymi, barokowymi kamienicami, gotycki ołtarz Pawła z Lewoczy. Przyjazd  w godzinach wieczornych do Zakopanego, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień - po śniadaniu Zakopane -  Gubałówka, Krupówki. Powrót w godzinach wieczornych.

Świadczenia: przejazd autokarem turystycznym, 1 nocleg w Polsce, 1 nocleg na Słowacji – hotel**, 2 noclegi w Budapeszcie – hotel***, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, przewodnicy lokalni, ubezpieczenie NNW i KL, 2 bezpłatne miejsca dla opiekunów. Dodatkowe opłaty – bilety wstępów, dyskoteka, ognisko.

wycieczka szkolna na słowację

Cena 5-dniowej: 45-46 osób od 790 zł
                          Drukuj tę ofertę