Euro Global Travel Service
Biuro Podróży Euro Global Travel Service Radom
Biuro Podróży Euro Global Travel Service, ul. Sienkiewicza 14, 26-600 Radom 
tel. (+48) 48 362-57-34, fax (+48) 48 360-12-20, mobile: +48 691-666-285  biuro@egts.pl 
  Lato zima
  Sami o sobie Dokumenty incoming English version Dla Agenta
Wyjazdy grupowe Obóz letni Wycieczki szkolne Zielone szkoły Przewozy autokarowe Incoming Kontakt

Sami o sobie>

Doświadczenie i solidność

Organizacją imprez turystycznych zajmujemy się od roku 1992. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia - znajdziesz je w dziale Dokumenty.

Profesjonalizm

Od lat współpracujemy ze starannie wybranymi, najlepszymi biurami podróży, hotelami, pilotami i przewodnikami, firmami przewozowymi. Zapewne dzięki temu możemy cieszyć się z zadowolenia naszych Klientów zarówno indywidualnych jak i grupowych.
Jeszcze raz dziękujemy za okazane zaufanie, szczególnie stałym Klientom życzymy dalszych wspaniałych pomysłów. Spełnianie Waszych oczekiwań daje nam dużą satysfakcję.

Otwartość na Klienta

Lubisz nietypowy wypoczynek? Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Ponieważ Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, zorganizujemy każdą imprezę na Twoje życzenie.

Wypoczynek dla każdego

Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni jak i grupowi. Co roku kierujemy naszą ofertę do naszych najmłodszych Klientów organizując wycieczki szkolne, zielone szkoły, kolonie i obozy.
Współpracujemy ze szkołami, organizacjami publicznymi, zakładami pracy, organizacjami religijnymi, sportowymi i studenckimi.
Od kilku lat zapraszamy i organizujemy wypoczynek Klientom z zagranicy.

Nasze usługi

Obecnie zajmujemy się organizacją indywidualnego i grupowego wypoczynku, rezerwacją zakwaterowania i transportu, świadczeniem usług pilotażu, wynajmem autokarów w Polsce i zagranicą. Oferujemy także pielgrzymki, kolonie, obozy, zimowiska i imprezy integracyjne.

Euro Global Travel Service

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie materiałów zamieszczonych w serwisie www.egts.pl tylko za zgodą Euro Global Travel Service.
Stronę najlepiej oglądać w przeglądarce Mozilla Firefox w rozdzielczośći 1024X768.
Wczasy, wycieczki, wycieczki szkolne, Radom, zielone szkoły, przewozy autokarowe, Radom, wynajem autokarów, pokazy fizyczne Lublin, kolonie, obozy, Turcja, Tunezja, Włochy, Litwa, Grecja, Chorwacja