Euro Global Travel Service
Biuro Podróży Euro Global Travel Service Radom
Biuro Podróży Euro Global Travel Service, ul. Sienkiewicza 14, 26-600 Radom 
tel. (+48) 48 362-57-34, fax (+48) 48 360-12-20, mobile: +48 691-666-285  biuro@egts.pl 
  Lato zima
  Sami o sobie Dokumenty incoming English version Dla Agenta
Wyjazdy grupowe Obóz letni Wycieczki szkolne Zielone szkoły Przewozy autokarowe Incoming Kontakt
Cmentarz Orląt Lwowskich
Cmentarz Orląt Lwowskich
Ukraina
Sobór Św. Jura
Bieszczady
Zamek
Łańcut
Ujazd
Pomnik Adamia Mickiewicza
Lwów
Ujazd
Opera
Lwów
Ujazd
Kaplica Boimów
Lwów
wycieczka szkolna ukrainaRadom - Lublin - Łańcut - Lwów - Radom

Program:

1 dzień - wyjazd w godzinach rannych; zwiedzanie z przewodnikiem Lublina /wraz z Majdankiem/ lub Zamościa. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień - po śniadaniu przekroczenie granicy, przejazd do Lwowa, zwiedzanie z przewodnikiem: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, starówka z kościołem Dominikanów, Rynek, Ratusz Lwowski, Katedra Łacińska, Wieża Prochowa, Plac Halicki, Katedra i dzielnica Ormiańska. Spacer Prospektem Wolności, Wały Hetmańskie, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Potockich, Opera Lwowska /fakultatywnie udział w spektaklu/, zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, spotkanie z przewodnikiem, dalszy ciąg zwiedzania. Po południu wyjazd do kraju, zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień - po śniadaniu wyjazd do Łańcuta, zwiedzanie zamku, jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce lub Krasiczyna – zwiedzanie pałacu, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Powrót w godzinach wieczornych.

Świadczenia: przejazd autokarem turystycznym, 2 noclegi w Polsce, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, 1 nocleg we Lwowie, hotel ****/***, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, przewodnicy lokalni, ubezpieczenie NNW i KL i ukraińskie, 2 bezpłatne miejsca dla opiekunów. Dodatkowe opłaty – bilety wstępów, ognisko /w wersji z Krasiczynem/.

 

Cena: 45-46 osób od 530 zł
           

Drukuj tę ofertę