Euro Global Travel Service
Biuro Podróży Euro Global Travel Service Radom
Biuro Podróży Euro Global Travel Service, ul. Sienkiewicza 14, 26-600 Radom 
tel. (+48) 48 362-57-34, fax (+48) 48 360-12-20, mobile: +48 691-666-285  biuro@egts.pl 
  Lato zima
  Sami o sobie Dokumenty incoming English version Dla Agenta
Wyjazdy grupowe Obóz letni Wycieczki szkolne Zielone szkoły Przewozy autokarowe Incoming Kontakt
Tropical Islands
Wioska tropikalna Tropical Islands
Tropical Islands
Morze Południowe Tropical Islands
Tropical Islands
Wellness
Tropical Islands
Tropical Islands
Fontanna
Tropical Islands
Tropical Islands
Laguna Bali
Tropical Islands
Tropical Islands
Zjeżdżalnia
Tropical Islands
Tropical Islands
Zjeżdżalnia
Tropical Islands

 

Radom - Tropical Islands - Berlin - Poczdam Żagań - Radom

wycieczka szkolna
Tropical Islands
tropikalne wyspy zamknięte w największej hali świata, "przeniesione" z Oceanu Spokojnego. Można tam pływać, spacerować, odpoczywać i podziwiać występy egzotycznych zespołów. Tropikalny las - drzewa o wysokości do 14m, około 2000 roślin różnych gatunków, tropikalna wioska - autentyczne domy z 6 tropikalnych regionów świata, Plaża z piaskiem z Karaibów, laguna - dwie podziemne ślizgawki wodne, sztuczna rzeka, wodospady, temperatura wody - 28°C, powietrza - 25°C. Wspaniały relaks w tropikalnym klimacie.
Program:

1 dzień - wyjazd w godzinach rannych do Zielonej Góry, Park Winny i Palmiarnia, Rynek, Ratusz, Kościół MB Częstochowskiej, wyjazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień - po wczesnym śniadaniu przekroczenie granicy, przejazd do Berlina, zobaczymy: Reichstag, Bramę Brandenburską, resztki muru berlińskiego, symboliczny cmentarz ofiar komunizmu, Muzeum Pergamońskie, przejazd arteriami byłego Berlina Zachodniego. Po zakupach ok. 14.30 przejazd do Poczdamu, spacer po parku Sanssouci - pałac Sanssouci , herbaciarnia chińska, oranżeria, ogrody sycylijskie. Około 18.00 wyjazd do kraju, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - po śniadaniu wyjazd do parku Tropical Islands. Pobyt od ok. 12.00 do 16.00. Powrót do kraju. Obiadokolacja, nocleg. Możliwość dyskoteki lub ogniska.

4 dzień - po śniadaniu przejazd do Żagania będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Śląska - pałac i park - jeden z najcenniejszych zabytków arch. barokowej w Polsce, zespół poaugustiański, kościoły, powrót do Radomia w późnych godz. wieczornych.

Świadczenia: przejazd autokarem turystycznym, 3 noclegi w Polsce, pokoje 2-4 osobowe, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, przewodnik lokalny w Zielonej G., Żaganiu, Berlinie i Poczdamie, ubezpieczenie NNW i KL, bezpłatne miejsca dla 2 opiekunów. Dodatkowe opłaty - bilety wstępów, dyskoteka, ognisko.

Cena: 45-46 osób od 650 zł wycieczka szkolna Tropical Islands

Drukuj tę ofertę